Sanna Wieslander -juliste, jossa kuvitettu koira nyrkkeilyhanskoissa ja harmaassa hupparissa
Piirretty nyrkkeilijäkoira seisoo pystyssä yllään harmaa huppari, mustat treenishortsit ja punaiset nyrkkeilyhanskat. Koiran ja ihmisen vaatteiden yhdistelmä luo humoristisen kontrastin. Ruotsalainen kuvittaja Sanna Wieslander luo yksityiskohtaisella lyijykynätyylillään ja leikkisällä tulkinnallaan aiheen, jossa klassikko kohtaa modernin ja arki taidehistorian, luoden surrealistisen huumorin ilmaisun, joka sopii sekä olohuoneisiin että eteisiin.
Julisteet painatetaan korkealaatuiselle 200 gramman semimattaiselle paperille, jonka on valmistanut ranskalainen Clairefontaine. Paperi on FSC-sertifioitu ja tuotantomme on sertifioitu ympäristömerkillä kestävään tuotantoon sopivaksi.
Kuvakehys ei sisälly toimitukseen. Kehykset myydään erikseen.
Standarditoimitus on 3-5 työpäivää. Huomaa, että toimitusaika voi olla pidempi sesongin aikaan ja silloin kun toimitusyhtiöillä on kiire.