Kissajuliste, jossa teksti Welcome to the Bathroom ja A Cat Will Be With You Shortly sekä kissapiirros
Viehättävä kissa toivottaa sinut tervetulleeksi kylpyhuoneeseen omalaatuisella viestillä. Mintunvihreä keskipaneeli, lämpimän ruskeat ja valkoiset raidat sekä yksinkertainen kissakuvitus antavat julisteelle retrohenkisen ja leikkisän tunnelman. Käsin piirretty typografia korostaa huumoria ja sopii täydellisesti kissanystäville, jotka haluavat antaa kylpyhuoneelleen persoonallisuuden. Juliste, joka tuo huoneeseen lämpöä ja pilkettä silmäkulmassa.
Julisteet painatetaan korkealaatuiselle 200 gramman semimattaiselle paperille, jonka on valmistanut ranskalainen Clairefontaine. Paperi on FSC-sertifioitu ja tuotantomme on sertifioitu ympäristömerkillä kestävään tuotantoon sopivaksi.
Kuvakehys ei sisälly toimitukseen. Kehykset myydään erikseen.
Standarditoimitus on 3-5 työpäivää. Huomaa, että toimitusaika voi olla pidempi sesongin aikaan ja silloin kun toimitusyhtiöillä on kiire.